KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1982 yılında Hulisi Çiğdem ve Talip Çiğdem tarafından Çiğdemsan Kum adıyla yine günümüzde bulunduğu tesiste iş hayatına başlamışlardır. 1982-2004 Tarihleri arasında sektörde saygın bir yer edinen Çiğdemsan Ailesi, inşaat sektöründeki etkinliklerini arttırmak ve sektöre daha çok hakim olmak amacıyla FATİH HAZIR BETON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.'ni kurmuşlardır.

2004 Yılında hazır beton sektöründe yeni bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Fatih Hazır Beton, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYON

Misyonumuz, hizmetlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Değisimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.

VİZYON

Kendimize, uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikim ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile kendimizi Kırıkkale pazarında hizmet sunmaya adadık.

TESİSLERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Hacı Ballı Köyü Kırıkkale-Ankara 12. Km.
    Yahşiyan, Kırıkkale
  • Telefon: 0 (318) 321-30 62
  • Gsm: 0 (549) 730-42 02
  • Fax: 0 (318) 321-30 63
  • Email: info@fatihbeton.com
  • Pazartesi - Cumartesi: 08:30 - 17:00
    Pazar: Kapalı

SERTİFİKALARIMIZ